Валківський районний центр туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді

Головна » 2017 » Червень » 1 » 51 - ші районні туристські змагання школярів
13:55
51 - ші районні туристські змагання школярів

30-31.05.2017 на території сел. Ков’яги  відбулися 51-ші районні туристські змагання школярів, у яких взяли участь 7 команд із 6 загальноосвітніх навчальних закладів району. Програма включала в себе змагання з пішохідного туризму (туристська смуга перешкод), зі спортивного орієнтування та туристських навичок (розпалювання вогнища, в’язання вузлів).
    Переможцями на туристській смузі перешкод стала команда Гонтів’ярської філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського, ІІ місце зайняла команда Ков’язького навчально-виховного комплексу, на ІІІ місці команда № 1 Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
    В змаганнях зі спортивного орієнтування перемогу здобула команда Ков’язького навчально-виховного комплексу, ІІ місце у команди Гонтів’ярської філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського, на ІІІ місці   команда № 1 Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. В особистому заліку серед дівчат І місце посіла  Білецька Аліна (Гонтів’ярська  філія Валківського ліцею імені Олександра Масельського), ІІ місце у Виздоги Анастасії (Валківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), на ІІІ місці Митечко Діана (Шарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів). В особистому заліку серед хлопців переможцем став Яковлєв Богдан (Ков’язький навчально-виховний комплекс), ІІ місце посів Свинар Ярослав (Шарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІІ місце у Більського Владислава (Ков’язький навчально-виховний комплекс).
    В змаганнях з туристських навичок переможцем стала команда Високопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, на ІІ місці команда Гонтів’ярської філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського, ІІІ місце посіла команда Ков’язького навчально-виховного комплексу.
       В загальнокомандному заліку переможцем змагань стала команда Гонтів’ярської філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського ( керівник Положій В.В.), ІІ місце посіла команда Ков’язького навчально-виховного комплексу (керівник Приходько М.М.), на ІІІ місці  команда № 1 Шарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Кравченко К.О.).
    Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Валківського районного ЦТКЕУМ.

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 457 | Додав: Metodist | Рейтинг: 1.0/4