Неділя, 25.08.2019, 03:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Валківський районний центр туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді

Головна » 2019 » Квітень » 25 » Чемпіонат району з техніки велосипедного туризму
11:08
Чемпіонат району з техніки велосипедного туризму

   24.04.2019 на території сел. Ков'яги був проведений Чемпіонат району з техніки велосипедного туризму, в якому взяло участь 6 команд молодшої вікової групи та 3 команди старшої вікової групи. В програму Чемпіонату входили змагання з тріалу та фігурного водіння велосипеду. 

   В змаганнях з тріалу та фігурного водіння велосипеду в молодшій віковій групі переможцями стала команда Ков'язького НВК, в старшій віковій групі - команда КЗ "Валківський ліцей імені Олександра Масельського".

       В особистому заліку серед дівчат молодшої вікової групи на етапі "Тріал" переможцями стали юні велосипедистки Високопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів:

 Пилипець Світлана - І місце;

Прилуцька Марія - ІІ місце;

Атаманенко Карина - ІІІ місце.

     В особистому заліку серед хлопців молодшої вікової групи на етапі "Тріал" переможцями стали:

Бріль Денис (Ков'язький НВК) - І місце;

Задорожній Михайло (КЗ "Шарівський ліцей") - ІІ місце;

Сухарєв Володимир (Ков'язький НВК) - ІІІ місце.

   В особистому заліку серед дівчат молодшої вікової групи на етапі "Фігурне водіння велосипеда" переможцями стали:

Болтенкова Яна (Ков'язький НВК) - І місце;

 Пилипець Світлана (Високопільська ЗОШ) - ІІ місце;

Прилуцька Марія (Високопільська ЗОШ) - ІІІ місце.

    В особистому заліку серед хлопців молодшої вікової групи на етапі "Фігурне водіння велосипеда" переможцями стали:

Бріль Денис (Ков'язький НВК) - І місце;

Степаненко Ростислав  (Ков'язький НВК) - ІІ місце;

Рисований Вадим (КЗ "Старомерчицький ліцей") - ІІІ місце.

    В особистому заліку серед дівчат старшої вікової групи на етапі "Тріал" переможцями стали:

Білецька Аліна (КЗ "Валківський ліцей імені Олександра Масельського") - І місце;

Синиця Діана (КЗ "Валківський ліцей імені Олександра Масельського") - ІІ місце;

Польова Діана (КЗ "Старомерчицький ліцей") - ІІІ місце.

    В особистому заліку серед хлопців старшої вікової групи на етапі "Тріал" переможцями стали:

Ківільов Ігор (КЗ "Шарівський ліцей") - І місце;

Гура Руслан (КЗ "Валківський ліцей імені Олександра Масельського") - ІІ місце;

Проненко Артем (КЗ "Шарівський ліцей") - ІІІ місце.

  В особистому заліку серед дівчат старшої вікової групи на етапі "Фігурне водіння велосипеда" переможцями стали:

Синиця Діана (КЗ "Валківський ліцей імені Олександра Масельського") - І місце;

Польова Діана (КЗ "Старомерчицький ліцей") - ІІ місце;

Білецька Аліна (КЗ "Валківський ліцей імені Олександра Масельського") - ІІІ місце.

  В особистому заліку серед хлопців старшої вікової групи на етапі "Фігурне водіння велосипеда" переможцями стали:

Черкаський Богдан (КЗ "Валківський ліцей імені Олександра Масельського") - І місце;

Проненко Артем (КЗ "Шарівський ліцей") - ІІ місце;

Гайдамака Юрій (КЗ "Старомерчицький ліцей") - ІІІ місце.

    В загальнокомандному заліку в молодшій віковій групі перемогла команда Ков'язького НВК, ІІ місце посіла команда Високопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце у команди Гонтів'ярської філії КЗ "Валківський ліцей імені Олександра Масельського". 

   В загальнокомандному заліку в старшій віковій групі І місце посіла команда КЗ "Валківський ліцей імені Олександра Масельського", на ІІ місці команда КЗ "Шарівський ліцей", ІІІ місце у команди КЗ "Старомерчицький ліцей". 

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 51 | Додав: Metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0