Вівторок, 17.09.2019, 11:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Валківський районний центр туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді

Головна » 2013 » Грудень » 16 » І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю
13:59
І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю
Завершився І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю. Конкурс складався з трьох етапів:
-написання контрольної роботи з базової дисципліни «Історія» та «Географія»;
-заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт;
-захисту науково-дослідницьких робіт.

Учасників привітала Мархалюк Наталія Петрівна - методист по роботі МАН КЗ «Харківська обласна станція юних туристів», яка була присутня на конкурсі – захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, що проходив 14.12.2013 у Валківському ліцеї імені Олександра Масельського.

Всього в конкурсі взяли участь 19 учнів із 7 загальноосвітніх навчальних закладів району.
Список
учасників І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів МАН в 2013/2014н.р.
1.Секція «Історичне краєзнавство»:
1.1. Вакал Дмитро Володимирович – учень 11 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, член гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Губська Т.В.).
1.2. Лототоцька Єлизавета Миколаївна – учениця 9 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Нужа Ю.П.).
2. Секція «Історія України»:
2.1. Косенко Катерина Володимирівна – учениця 10 класу Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Головко А.А.).
2.2. Чайка Олена Валеріївна – учениця 11 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, член гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Губська Т.В.).
2.3. Назарук Тетяна Сергіївна – учениця 9 класу Серпневого навчально-виховного комплексу (керівник Тарасов В.В.).
2.4. Фортуна Марія Юріївна – учениця 10 класу Серпневого навчально-виховного комплексу (керівник Тарасова Ю.В.).
3. Секція «Всесвітня історія»:
3.1. Бистрай Андрій Вікторович – учень 11 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, член гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Губська Т.В.).
4. Секція «Етнологія»:
4.1. Красєва Юлія Андріївна – учениця 10 класу Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Піднебесна Н.І.).
4.2. Лобода Катерина Євгеніївна – учениця 9 класу Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Піднебесна Н.І.).
4.3. Пляка Анастасія Олександрівна – учениця 11 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, член гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Губська Т.В.).
5. Секція «Соціологія»:
5.1.Пересада Катерина Олександрівна – учениця 11 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, член гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Губська Т.В.).
6. Секція «Педагогіка»:
6.1. Савченко Марина Володимирівна – учениця 11 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, член гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Губська Т.В.).
7. Секція «Філософія»:
7.1. Дворнік Наталія Олександрівна – учениця 11 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, член гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Губська Т.В.).
8. Секція «Географія та ландшафтознавство»:
8.1. Долгополова Карина Вікторівна – учениця 11 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського (керівник Вовк В.Ф.).
9. Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»:
9.1. Нерубацький Віталій Валерійович – учень 9 класу Ков’язького навчально-виховного комплексу (керівник Боярська С.Г.).
9.2. Винокуров Олександр Віталійович – учень 11 класу Новомерчицького навчально-виховного комплексу, член гуртка «Географічне краєзнавство» (керівник Вовк В.Ф.).
10. Секція «Гідрологія»:
10.1. Огер Микола Володимирович - учень 9 класу Новомерчицького навчально-виховного комплексу, член гуртка «Географічне краєзнавство» (керівник Вовк В.Ф.).
11. Секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»:
11.1. Білецький Богдан В’ячеславович – учень 11 класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, член гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Губська Т.В.).
11.2. Бондаренко Дмитро Олександрович - учень 11 класу Новомерчицького навчально-виховного комплексу, член гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник Корецька Н.П.).
Категорія: Архів | Переглядів: 611 | Додав: Metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0