Середа, 21.02.2018, 00:27
Вітаю Вас Гість | RSS

Валківський районний центр туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді

Головна » 2017 » Грудень » 12 » Підсумки І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
13:51
Підсумки І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

     Завершився І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів МАН відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю. Всього на конкурс було подано 13 робіт.

     На відділення «Історія» подано 7 робіт, з них:

на секцію «Історичне краєзнавство» - 1 робота,

на секцію «Всесвітня історія» - 1робота,

на секцію «Етнологія» - 3 роботи.

     На відділення «Філософія та суспільствознавство» подано 2 роботи, з них:

на секцію «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» - 2 роботи.

     На відділення «Науки про Землю» подано 6 робіт, з них:

на секцію «Географія та ландшафтознавство» - 2 роботи,

на секцію «Геологія, геохімія та мінералогія» - 2 роботи,

на секцію «Кліматологія та метеорологія»- 1 робота,

на секцію «Гідрологія» - 1 робота.

     Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН включав три етапи: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, написання контрольних робіт з базових дисциплін «Історія» та «Географія», захист науково-дослідницьких робіт.

     Переможцями районного етапу конкурсу-захисту стали:

Відділення «Історія»:

Секція «Історичне краєзнавство»

Дорожко Марія – учениця 9-В класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Губська Т.В.;

Секція «Всесвітня історія»

Безуглий Назар – учень 9-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, член гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Губська Т.В.;

Секція «Етнологія»

Ольховська Катерина – учениця 10 класу Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник Цікало Н.І.

Відділення «Філософія та суспільствознавство»:

Секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»

Цапенко Катерина - учениця 10 класу Новомерчицького навчально-виховного

комплексу, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Корецька Н.П.;

Відділення «Науки про Землю»:

Секція «Географія та ландшафтознавство»

Дубовик Поліна – учениця 9-Б класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство», керівник Вовк В.Ф.;

Секція «Гідрологія»

Бондаренко Марина – учениця 11 класу Новомерчицького навчально-виховного комплексу, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство», керівник Вовк В.Ф.;

Секція «Кліматологія та метеорологія»

Дараган Дмитро - учень 10-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, член гуртка «Географічне краєзнавство», керівник Вовк В.Ф.;

Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»

Олійник Тетяна – учениця 11-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство», керівник Вовк В.Ф.;

Корецький Богдан – учень 10 класу Новомерчицького навчально-виховного комплексу, член гуртка «Географічне краєзнавство», керівник Вовк В.Ф.

Переможці районного етапу конкурсу візьмуть участь в обласному етапі конкурсу.

 

Категорія: МАН | Переглядів: 83 | Додав: Metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0