Завершився І (районний ) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів МАН. На конкурс було подано 24 роботи.
На відділення «Історія» подано 10 робіт, з них:
на секцію «Історія України» - 2 роботи,
на секцію «Історичне краєзнавство» - 2 роботи,
на секцію «Етнологія» - 3 роботи,
на секцію «Всесвітня історія» - 3роботи.
На відділення «Філософія та суспільствознавство» подано 5 робіт, з них:
на секцію «Філософія» - 2 роботи,
на секцію «Педагогіка» -1 робота,
на секцію «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» - 2 роботи.
На відділення «Науки про Землю» подано 10 робіт, з них :
на секцію «Географія та ландшафтознавство» - 6 робіт,
на секцію «Геологія, геохімія та мінералогія» -3 роботи,
на секцію «Кліматологія»- 1 робота.
Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН включав три етапи: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, написання контрольних робіт з базових дисциплін
та конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, на якому була присутня методист КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Мархалюк Н.П.
Переможцями районного етапу стали:
Відділення «Історія»:
Секція «Історичне краєзнавство»
Подпорінова Анастасія – учениця 10-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Губська Т.В.;
Минко Нікіта – учень 11-А класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського, керівник Бонь І.А.
Секція «Історія України»
Коваленко Катерина – учениця 10-А класу Валківського ліцею імені
Олександра Масельського, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник
Губська Т.В.;
Секція «Всесвітня історія»
Легеня Данііл – учень 10-Б класу Валківського ліцею імені Олександра
Масельського, член гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Губська Т.В.;
Секція «Етнологія»
Юзько Катерина – учениця 9 класу Новомерчицького навчально-виховного
комплексу, керівник Борщ О.І.
Відділення «Філософія та суспільствознавство»:
Секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»
Цапенко Катерина - учениця 9 класу Новомерчицького навчально-виховного
комплексу, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник Корецька Н.П.;
Секція «Філософія»
Козинець Альбіна - учениця 10-Б класу Валківського ліцею імені Олександра
Масельського, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство», керівник
Губська Т.В.;
Відділення «Науки про Землю»:
Секція «Географія та ландшафтознавство»
Долгополов Кирило – учень 11-А класу Валківського ліцею імені
Олександра Масельського, член гуртка «Географічне краєзнавство», керівник
Вовк В.Ф.;
Бездітко Катерина – учениця 11-А класу Валківського ліцею імені Олександра
Масельського, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство», керівник Вовк В.Ф.;
Секція «Гідрологія»
Бондаренко Марина – учениця 10 класу Новомерчицького навчально-виховного
комплексу, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство», керівник Вовк В.Ф.;
Секція «Кліматологія та метеорологія»
Лимар Ліліана - учениця 11-А класу Валківського ліцею імені Олександра
Масельського, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство», керівник Вовк В.Ф.;
Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»
Олійник Тетяна – учениця 10-А класу Валківського ліцею імені Олександра
Масельського, вихованка гуртка «Географічне краєзнавство», керівник Вовк В.Ф.;
Тарапата Артем – учень 11-А класу Валківського ліцею імені Олександра
Масельського, член гуртка «Географічне краєзнавство», керівник Вовк В.Ф.;
Корецький Богдан – учень 9 класу Новомерчицького навчально-виховного
комплексу, член гуртка «Географічне краєзнавство», керівник Вовк В.Ф.
Переможці районного конкурсу візьмуть участь в обласному етапі конкурсу.
|