Четвер, 28.03.2024, 19:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Валківський районний центр туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді

Головна » 2014 » Жовтень » 10 » Районні змагання школярів зі спортивного орієнтування
14:24
Районні змагання школярів зі спортивного орієнтування

9 жовтня 2014 року на території лісового масиву села Баранове були проведені районні змагання школярів зі спортивного орієнтування.

В змаганнях взяли участь 116 школярів з 9 загальноосвітніх навчальних закладів району (Баранівської, Високопільської, Старомерчицької, Валківської, Шарівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Ков’язького, Новомерчицького, Перекіпського навчально-виховних комплексів та Валківського ліцею імені Олександра Масельського).

Змагання проводились в трьох вікових групах (ХД-12, ХД-14, ХД-16). В особистому заліку в І віковій групі перемогу здобули Фіногенов Даніїл (Баранівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) та Юзько Катерина (Новомерчицький навчально-виховний комплекс). Серед учасників ІІ вікової групи кращими виявилися учні Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бринза Руслан та Яценко Наталія. Переможцями в ІІІ віковій групі стали Шелягов Михайло (Старомерчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) та Фесенко Любов (Валківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів). В загальнокомандному заліку переможцями стали учні Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, друге місце у команди Ков’язького навчально-виховного комплексу, на третьому місці команда № 2 Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 462 | Додав: Metodist | Рейтинг: 0.0/0