Валківський районний центр туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді

Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Районні змагання зі спортивного орієнтування
09:19
Районні змагання зі спортивного орієнтування

19.10.2017 на території лісового масиву села Баранове були проведені районні змагання школярів зі спортивного орієнтування. В змаганнях взяли участь 10 команд із 7 загальноосвітніх навчальних закладів району, всього 103 учасника.

Змагання проводились в особисто-командному заліку в трьох вікових групах:

І (ХД -12), ІІ (ХД-14), ІІІ (ХД-16).

В особистому заліку серед хлопців та дівчат І вікової групи переможцями стали Вокзальний Максим (Ков’язький навчально-виховний комплекс) та Лобач Вікторія (Гонтів’ярська філія Валківського ліцею імені Олександра Масельського). Переможцями ІІ вікової групи стали Більський Владислав (Ков’язький навчально-виховний комплекс) та Василенко Надія (Високопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів). Кращими орієнтувальниками серед хлопців та дівчат старшої вікової групи (ХД-16) стали учні Ков’язького навчально-виховного комплексу Яковлєв Богдан та Костіцина Валерія.

В загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Ков’язького навчально-виховного комплексу (тренер команди Приходько М.М.), друге місце посіла команда № 1 Старомерчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (тренер команди Мазалова О.О.), на третьому місці – команда № 2 Валківського ліцею імені Олександра Масельського (тренер команди Токар С.Г.).

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 505 | Додав: Metodist | Рейтинг: 1.0/2