Валківський районний центр туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді

Головна » 2020 » Вересень » 18 » Районні змагання зі спортивного орієнтування
12:20
Районні змагання зі спортивного орієнтування

17.09.2020  на території лісового масиву села Баранове були проведені районні змагання зі спортивного орієнтування, в яких взяло участь 98 учасників із 8 команд закладів загальної середньої освіти району.
    Змагання проводились в особисто-командному заліку в трьох вікових групах. В особистому заліку серед хлопців групи Х-12 переможцем став Тацин Богдан (КЗ «Шарівський ліцей»), на ІІ місці – Кошовий Олександр (КЗ «Старомерчицький ліцей»), ІІІ місце у Макаренка Олександра (Новомерчицький НВК). В групі Х-14 перемогу здобув Савченко Максим (Ков’язький НВК), на ІІ місці – Веретельник Даніїл (Огульцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІІ місце у Бріля Дениса (Ков’язький НВК). В групі Х-16 переміг Степанов Михайло (КЗ «Валківський ліцей»), на ІІ місці Гнатенко Олексій  (КЗ «Валківський ліцей»), ІІІ місце у Коробка Владислава (КЗ «Валківський ліцей»).

В особистому заліку серед дівчат групи Д -12 перемогла Карпова Оксана (Ков’язький НВК), ІІ місце посіла Овчаренко Дарія (Ков’язький НВК), на ІІІ місці – Половик Аліна (Новомерчицький НВК). В групі Д-14 перемогу виборола Назаренко Рита (Гонтівярська філія КЗ «Валківський ліцей»), ІІ місце у Капанадзе Альбіни (Огульцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), ІІІ місце зайняла Коваленко Кіра (Огульцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів). В групі Д-16 перемогла Бондаренко Ліза (Гонтів’ярська філія КЗ «Валківський ліцей»), на ІІ місці Савченко Тетяна (Ков’язький НВК), ІІІ місце у Болтенкової Яни (Ков’язький НВК).
     В загальнокомандному заліку переможцем  районних змагань зі спортивного орієнтування стала команда Ков’язького НВК (тренер Приходько М.М.), ІІ місце виборола команда КЗ «Валківський ліцей імені Олександра Масельського» (тренер Токар С.Г.), ІІІ місце у команди Огульцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  (тренер Дораж О.О.).

Категорія: Гурткова робота | Переглядів: 198 | Додав: Metodist | Рейтинг: 0.0/0